Vzduchotechnika

Mezi čtyřmi stěnami se odehrává velká část našeho života. Proč si ji neudělat co nejpříjemnější? Dostatek čerstvého vzduchu a zdravé klima je základ. Pomůže vám s ním kvalitní vzduchotechnika.

 

Správně navržené zařízení se postará o pravidelnou výměnu vzduchu z interiérů kanceláří, bytů, domů nebo průmyslových hal. Vzduch zvlhčí, ochladí i zahřeje. V případě potřeby jej můžete kdykoliv upravit, čistit a rekuperovat.

Kompletní zabezpečení výměny vzduchu

Od velmi jednoduchých zařízení (ventilátoru nebo malé rekuperační jednotky) až po složité systémy do průmyslových objektů. Postaráme se jak o samotné vzduchotechnické potrubí, tak o regulační zařízení pro automatický provoz, tepelná čerpadla pro využití odpadního tepla a další prvky. Kvalitní projektová dokumentace je pro nás základní stavební kámen. A stěžejní je také návratnost investice a samotný provoz, který splňuje požadavky investora i současné normy.

Pro průmyslová řešení i rodinné domy

Vzduchotechnika je hojně rozšířená nejen v průmyslových halách, komerčních a kancelářských objektech, ale stále častěji se můžeme setkat s využitím klimatizací a čističek vzduchu v domácnostech. Rekuperace je také nedílnou součástí tzv. pasivních domů, kde mimo jiné zabraňuje vzniku plísní a množení bakterií a výrazně přispívá k lepšímu zdravotnímu stavu lidí s alergií nebo astmatem.

Vybrané reference

Naše realizace a řešení vzduchotechniky pro domácnosti i firmy

Máte zájem nebo jakýkoli dotaz?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se Vám s nabídkou řešení na míru pro Vás.

Nebo volejte zdarma

nonstop zákaznická linka: 
848 100 200